18.07.2023 | 17:14

Державна програма безповоротних грантів «Власна справа», яка стартувала ще в липні 2022-го, стає все популярнішою. За цей час її переможцями стали майже 6 тисяч підприємців з усієї України. Таку цифру днями озвучила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна.

Наразі 80 волинських підприємців, за результатами прийнятих рішень, чекають  фінансування свого бізнес. Держава надасть їм майже 19 млн грн. Самі ж бізнесмени планують створити 151 робоче місце.

Щодо порядку отримання коштів. Найперше потрібно підготувати бізнес-план і подати заявку. Це можна зробити самостійно через Дію. Там же розміщений і зразок бізнес-плану, який треба завантажити. Після подачі і розгляду, його потрібно захистити. І за умови успіху – отримати кошти.

Довідково: за грантовою програмою «Власна справа» українці можуть отримати мікрогрант від 50 до 250 тис грн. Кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення. Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. Обов'язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту. Українці, що отримали мікрогранти у 2022 році, створять близько 8000 нових робочих місць.

Більше інформації про програму знайдете за посиланням: http://surl.li/dfkqx .

Окрім того, ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівців служби зайнятості, зателефонувавши на гарячу лінію: 066) 353-74-95, (068) 063-42-15.