17.07.2023 | 15:32

На Волині продовжують реалізовувати урядовий проєкт «єРобота» в частині програми надання безповоротних грантів на створення або розвиток власного бізнесу. Такою можливістю скористалася й Вікторія Денищенко. Жінка має виробництво у Луцьку, де відшивають чохли, кофри, органайзери для одягу, дощовики для військовослужбовців. Товар реалізують в межах міста, через онлайн торгівлю та партнерів у Луцьку та Києві.

У квітні цього року підприємиця отримала грантові кошти від Державного центру зайнятості для розширення власного бізнесу. Їх витратила на оренду, закупівлю обладнання та сировину.

Важливо, що однією з умов отримання мікрогранту є обов’язкове створення нових робочих місць, тож пані Вікторія розпочала пошук співробітників. Їй пощастило, адже у цей час завершила навчання група швачок, які здобували знання на базі Технічного фахового коледжу Луцького національного технічного університету. Відтак, окремі з них відразу отримали можливість працевлаштуватися.

Окрім того, фахівці Луцької філії Волинського обласного центру запропонували підприємиці додатково скористатися програмою підтримки роботодавців по створенню нових робочих місць з компенсацією єдиного соціального внеску суб’єктам малого підприємництва за працевлаштування зареєстрованих безробітних на нові робочі місця. Пані Вікторія так і зробила, адже працевлаштувала 3-х пошукачів роботи.

Нині ж, підприємство Вікторії Денищенко успішно розвивається, а працівники мають роботу і хороший стабільний заробіток.

Ми ж нагадуємо, що ви завжди можете отримати інформацію щодо роботи, або інших напрямків професійної діяльності, розвитку бізнесу, зателефонувавши на гарячі лінії – (066) 353-74-95, (068) 063-42-15.