23.04.2024 | 16:29

У рамках економічної екскурсії, яка нещодавно відбулась у Нововолинську, внутрішньо переміщені українці, разом із представниками БФ «Рокада» та Волинського обласного центру зайнятості відвідали одне з потужних підприємств міста – ТОВ «Моделпак».

Підприємство створене ще у 2011 році і спеціалізується на виробництві паперу, картону, гофролистів, гофропіддонів, взуттєвих коробок, упаковки для піци, бананових ящиків та багато іншого. Нині там працює 107 осіб, з-поміж яких і внутрішньо переміщені українці. Професійно-кваліфікаційний склад працівників включає такі посади: укладальник-пакувальник, машиніст гофрувального агрегату, машиніст друкарсько-висікального агрегату, водій навантажувача та інші.

За словами начальника з виробництва Олександра Стажінського, зараз на підприємстві працюють у дві зміни. Збувають продукцію по Україні. Гофрокартон – один з найпопулярніших матеріалів для виробництва упаковки – транспортної і споживчої тари, володіє хорошими стійкими та амортизаційними властивостями. Тож якість продукції – на високому рівні та відповідає усім стандартам.

Що ж до співпраці зі службою зайнятості, то у 2023-2024 роках компанія заявила 29 вакансій, 14 з яких вже укомплектовано. Актуальними залишаються іще 5 вакансій. Зокрема шукають: укладальників-пакувальників, машиніста, водія навантажувача, менеджера зі збуту та економіста.

Так, аби отримати більш детальну інформацію про вакансії, рівень заробітної плати і вимоги до кандидатів для роботи на підприємстві, звертайтеся до Волинського ОЦЗ або Нововолинського управління Володимир-Волинської філії ВОЦЗ. Вас проконсультують і допоможуть із працевлаштуванням.

Контактні телефони:

Волинський ОЦЗ: 044 244 94 69

Гаряча лінія: (066) 353-74-95, (068) 063-42-15

Нововолинське управління Володимир-Волинської філії ВОЦЗ: 044 244 94 71