31.08.2018 | 13:55

  Аби останній день літа запам‘ятався яскравими враженнями, фахівці Волинського обласного та Луцького міського центрів зайнятості влаштували для діток колег свято. Привітати малечу із завершенням канікул прийшов директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк:

  – Ось і завершилося літо. Завтра ви підете до школи. Хтось вперше, а хтось продовжить навчання. Коли ви виростете, то обов‘язково станете успішними. Але спершу потрібно багато вчитися, здобути професію. Наші працівники сьогодні допоможуть вам визначитися, хто і ким хоче бути. Ви зможете приміряти на себе якусь професію. Тож бажаю вам з користю провести час.

  Профорієнтатори обласної служби зайнятості, аби вивчення світу професій не було для діток нудним,  вигадали безліч цікавих конкурсів, рухливих ігор та, звичайно ж, за хороші результати учасники отримали призи. Малеча радо поділилася на дві команди, де відразу визначили лідерів. Змагання були запеклими: як тільки вперед  виривалася одна команда, то друга відразу наздоганяла. Кожен конкурс, окрім розважальної мети, мав завдання розповісти дітям про нові професії, приміром, ютубер, бариста та ін., чи як здобути певний фах. Профорієнтатори дали можливість дітям записати, ким кожен мріє стати в дорослому житті. Після чого вони спільно прикріпили листки-бажання на символічне дерево мрії, на якому в лічені секунди «виросли» дизайнер, вчитель, поліцейський, лікар, нотаріус,  директор, професор та ін.

  Батьки, які спостерігали за своїми нащадками, пишалися, що попри бажання бути першими, дітки лишилися чемними – хлопчики поступалися дівчатками; вихованими, толерантними й головне – дружніми. На завершення усі отримали очікувані подарунки, у придбанні яких допомогла профспілка обласного центру зайнятості.