21.09.2022 | 15:39

На базі Технічного фахового коледжу Луцького НТУ 21 вересня 11 слухачів закінчили безоплатне навчання. За направленням Волинського обласного центру зайнятості жінки отримали новий фах – швачки.

За 4 місяці безробітні опанували всі необхідні для подальшої роботи знання та професійні навички, аби згодом гарантовано отримати робоче місце. Тож сьогодні слухачі отримали свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації за професією «швачка».

Привітати з новими здобутками випускників прийшли заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Алла Чубара й  начальник відділу організації профнавчання Раїса Мельник.

– Нині ви освоїли нову й актуальну професію. Завжди швачки мали попит на ринку праці. Зараз роботодавці Волині пропонують вакансії для 25-ти працівників. Ви великі молодці, адже долучилися й до пошиття необхідних речей для військових, - зауважила Алла Чубара.

Під час навчання безробітні виконали не лише навчальний план, а й відгукнулися на запити волонтерів. Жінки шили для військових підсумки, медичні ноші, панами, аптечки, а також самі за допомогою Інтернету розробили модель дощовиків. Всі ці речі відправили нашим захисникам на Миколаївський й Запорізький напрямок. Крім того, відшили шорти для поранених , які перебувають у військовому госпіталі.

Директор навчального закладу Олег Герасимчук похвалив слухачів за активне, відмінне навчання та побажав групі успішного працевлаштування.

Нагадаємо, що професія швачка входить до ТОП-20 вакансій, що є у базі Волинського обласного центру зайнятості. У січні-серпні 2022 року зареєстрували 139 таких вакансій. Нині у базі актуальних пропозицій праці зареєстровано 25 вакансій за професією швачка. Заробітна плата – від 6 500 грн. до 12 000 грн.

Якщо ви мрієте здобути новий фах або знайти роботу, дзвоніть до нас – (0332) 72-52-40, (066) 353-74-95, (068) 063-42-15. Пишіть нашим фахівцям в телеграм-чат: https://t.me/pidtrumka_DCZ_Volun.