08.02.2019 | 16:36

  Учасникам круглого столу, на якому обговорювали форми дуальної освіти, на базі ПАТ «СКФ «Україна» організували та провели професіографічну екскурсію підприємством. Побачити, в яких умовах здобувають практичні навички молоді спеціалісті області за дуальною формою навчання сьогодні, 8 лютого, мали нагоду директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та керівники професійно-технічних навчальних закладів області.

  Після того, як гендиректор «СКФ «Україна» Володимир Цибульський презентував підприємство, гості вирушили на «місток досконалості бізнесу», який  демонструє принципи lean production (ощадливе виробництво), котрі впроваджує корпорація SKF. До слова, підприємство належить до  корпорації SKF та єдине в Україні, що виготовляє роликові конічні підшипники та компоненти до них. Завод випускає ці деталі як для власних потреб, так і на експорт.

  Потому екскурсанти побачили, як поступово у різних цехах, які обладнані сучасними верстатами, маленький шматок металу перетворюється на ролик. Варто зазначити, що на кожному робочому місці є прилади ручного контролю, аби працівник періодично контролював параметри роликів і втручався в процес, якщо виникають відхилення. Продукцію поганої якості відхиляють. Відвідувачі побачили основні ланки виробничого процесу – від ковальського цеху до дільниць, на яких готову продукцію пакують та відвантажують споживачам.

  Особливо вразили виробничі потужності компанії, висока технологічність та автоматизація виробництва, порядок і дисципліна у цехах. Неймовірно здивували не лише продукція та послуги, які пропонує підприємство, але й відповідальність, з якою працівники ставляться до роботи.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ