04.06.2019 | 09:02

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей працівники Ковельського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Ярмарку ремесел», який відбувся у парку культури й відпочинку ім. Лесі Українки.

 «100 ідей для дітей» – місцевий проект, свято для юних ковельчан, що ініціювала ГО «Велика ідея».

У мобільному центрі профорієнтації діти проходили професійне тестування щодо правильного вибору фаху, отримали астропрогноз та переглянули відеоролики про професії. Коли настане час обирати власну стежку у житті, цей досвід обов’язково стане у пригоді. Це територія свідомого вибору та перші уроки ухвалення рішень: дитина сама вибирає, які професії їй цікаві.

У заході взяли участь близько 2 000 дітей з міста та району. У парку культури та відпочинку імені Лесі Українки на кілька годин розгорнули імпровізоване містечко.

Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей діти отримали перші практичні навички таких професій: рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, інспектор поліції, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник та інші.

Сумлінні «працівники» отримували заробітну плату у вигляді «ідейчиків», які потім обміняли на подарунки або виграли у лотерею різні призи.

Ковельський МРЦЗ