20.02.2021 | 11:45

«В реаліях сьогодення нам необхідно пристосовуватися до стрімких змін у всіх сферах життя, а отже ринок праці вимагає від шукачів роботи максимальної універсальності, різноплановості, широкопрофільності. Потрібно розуміти, що професія юриста – це не лише володіння теоретичними знаннями чинного законодавства. Вагомі інструменти, які використовує юрист у своїй роботі –  ораторське мистецтво, логічне мислення, блискуче знання інформаційних технологій, адже сучасне суспільство стоїть на шляху інформатизації та діджиталізації. Але головне – це бажання! Сьогодні усі роботодавці прагнуть амбітних працівників з вогником в очах і великим бажанням працювати», – переконаний Роман Романюк.

Професія юриста завжди була, є і буде однією з найбільш популярних серед абітурієнтів. Вступаючи до вищих навчальних закладів, студенти сподіваються не лише досконало оволодіти закони і правові процедури, а й набути певних професійних навичок, які допоможуть знайти омріяну роботу.

Про те, яким комплектом особистих рис і обсягом професійних знань має володіти фахівець із правознавства, розмовляли вчора, 19 лютого, на базі Луцького національного технічного університету.

Над питанням міркували: директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, педагогічний і студентський склад навчального закладу та голова Луцького міськрайонного суду Волинської області Анатолій Пахолюк.

Усі присутні долучилися до обговорення теми та ділилися власними думками щодо актуальності нинішньої освітньої програми підготовки майбутніх юристів, можливі зміни, аби кожен студент мав необмежені можливості та сприятливі умови для майбутньої діяльності, розвитку і професійного росту.

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості