16.07.2021 | 15:23

Один із напрямків діяльності Державної служби зайнятості – це сприяння у започаткуванні власної справи безробітними задля забезпечення їх зайнятості. Сьогодні, 16 липня, в рамках робочого візиту на Любомльщину, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та його заступник Тарас Семенюк відвідали Головненську ОТГ. Там, місцевому жителю Більчуку Вадиму вручили сертифікат на отримання одноразової виплати для організації підприємницької діяльності.

«Мені дуже приємно, що до нас звертаються такі амбітні, креативні люди. Обласна служба зайнятості вже давно успішно реалізовує комплекс заходів щодо підтримки та розвитку підприємницької діяльності серед безробітних. Ми з радістю підтримуємо подібні ініціативи, адже наша мета – допомогти знайти себе на ринку праці», – зазначив Роман Романюк.

Під час зустрічі присутні також обговорили аспекти співпраці ОТГ зі службою зайнятості, в тому числі організацію громадських робіт, участь Головненської громади у Програмі «Оздоровлення економіки України», можливість розширення інфраструктури ОТГ та створення нових робочих місць.

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості