20.07.2023 | 12:50

Активна життєва позиція та наполегливість – якості, що характеризують успішних підприємців, таких як Ольга Токарчук. Жінка за освітою вчитель молодших класів та англійської мови. Нині ж  – багатодітна мама, яка виховує школярку донечку і двох маленьких синів. Саме це і підштовхнуло її до створення власного бізнесу – центру раннього розвитку.

За допомогою та консультацією пані Ольга звернулася до Любешівського відділу Камінь-Каширської філії Волинського обласного центру зайнятості. Фахівці запропонували їй скористатися програмою безповоротних грантів «Власна справа». Пропозиція зацікавила Ольгу Токарчук, тож вона поспілкувалася з людьми, які вже скористалися цим шансом і отримали підтримку від держави і, спільно з фахівцями центру зайнятості, почала працювати над заявкою.

Восени 2022 року вона подала документи, а перед Новим роком дізналася, що заявка затверджена. Згодом, жінка отримала кошти, які допомогли на старті. Вже у червні поточного року, в селищі Любешів, з’явився центр раннього розвитку «Мудрик», в якому щодня збираються понад 50 дітей від 1 до 10 років. У закладі вихователі допомагають підготувати дитину до школи, вивчають іноземні мови та працюють над загальним розвитком дітей.

- Жодного разу не пошкодувала, що ризикнула і подала документи на проєкт. Це реальна можливість започаткувати власну справу завдяки державній підтримці та ще й подарувати нашим діткам таку хорошу можливість навчатися і розвиватися у належних умовах, - розповіла Ольга Токарчук.

Ми ж нагадуємо: за грантовою програмою «Власна справа» українці можуть отримати мікрогрант від 50 до 250 тис. грн. Кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення. Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності.

Деталі щодо участі у проєкті ви можете обговорити із фахівцями служби зайнятості за номерами гарячих ліній: 066) 353-74-95, (068) 063-42-15.