14.01.2019 | 09:59

  «Розвиток та життєдіяльність громад багато в чому залежить від їхнього повноцінного кадрового забезпечення. Волинський обласний центр зайнятості як сучасна сервісна служба не може пройти повз цих проблем. Тож разом із громадами ми будемо робити свої перші спільні кроки в цьому проекті» – так презентував новий проект «Успішна громада» директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк.

  У рамках реалізації цього проекту фахівці служби зайнятості організовуватимуть круглі столи та робочі зустрічі, братимуть участь у розробці стратегії розвитку ОТГ, проводитимуть ярмарки вакансій, тренінги, семінари, профконсультації. Окрім того, здійснюватимуть професійну орієнтацію учнівської молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей, актуальних для конкретної громади.

  14 січня відбулася зустріч директора Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості Наталії Уколової з представниками керівного апарату Зимнівської об’єднаної територіальної громади. Під час зустрічі пані Наталія презентувала проект «Успішна громада» та обумовила спільно зі старостами шляхи співпраці щодо успішного втілення даного  проекту. У грудні 2018 року до Зимнівської ОТГ приєдналася Хобултівська сільська рада. Отже, громада збільшилась ще на три населених пункти. Створення нових робочих місць, сприяння укомплектуванню вакансій, організація громадських робіт – такі питання обговорили під час зустрічі. У 2019-му Зимнівська об’єднана територіальна громада планує витратити 30 тисяч грн на організацію громадських робіт. Голова громади В’ячеслав Католик запропонував представникам старостинських округів вивчити потреби населених пунктів щодо залучення безробітних для вирішення потреб села. Також під час зустрічі надали роз’яснення щодо можливості отримання одноразової допомоги для зайняття підприємницької діяльності для безробітних, які проживають на території громади, що надасть можливість жителям громади займатися улюбленою справою та призведе до збільшення надходження коштів до місцевого бюджету. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Іщук провела зустріч з керуючою справами громади Аллою Матвейчук та з’ясувала потребу громади в укомплектуванні таких вакансій: вчитель загальноосвітнього навчального закладу та машиніст (кочегар) котельної.

  У січні планується повести презентацію проекту «Успішна громада» в Зарічанській, Оваднівській та Устилузькій об’єднаних територіальних громадах.

Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського ОЦЗ