12.02.2020 | 17:10

У середу, 12 лютого, на базі Технічного коледжу Луцького національного технічного університету відбулося щомісячне навчання  спеціалістів з організації профнавчання центрів зайнятості та філій Волинського обласного центру зайнятості. Колег на плідний діалог налаштував директор Роман Романюк:

– Дуже важливо дати поштовх дорослому населенню до здобуття нової професії. Адже сучасний ринок демонструє нам, що люди продовжують йти за модою і здобувають вищу освіту. Хоча з часом вони  розуміють, що швидше працевлаштуватися за робітничим напрямом. У нас хороша співпраця із усіма навчальними закладами в області. По-суті, ми пропонуємо безробітним за наші кошти вивчитися, проїзд-проживання – теж ми оплачуємо. Тому в роботі акцент на здобутті нової робітничої професії.

Хороша співпраця служби зайнятості склалася із технічним коледжем. Адже  не перший рік тут навчають слюсарів з ремонту автомобілів, швачок та флористів. Про спільні проєкти присутнім розповів директор коледжу Олег Герасимчук:

– Завдання, які нині є перед професійно-технічними навчальними закладами, це стати  основою для профільної школи. Ми випускатимемо вузькопрофільних спеціалісті та навчатимемо доросле населення. Тож нам працювати й працювати разом.

Під час навчання спеціалістів про напрацювання упродовж 2019-го поінформувала начальник відділу організації профнавчання ВОЦЗ Раїса Мельник. Керівник озвучила основні завдання на 2020 рік щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних. Акцентувала на дотриманні фінансової дисципліни.

Про порядок оформлення навчально-планової  та договірної документації поінформувала фахівець профільного відділу Алла Ковальчук. Заступник начальника відділу організації профнавчання Оксана Косанюк довела до відома основні законодавчі зміни, що відбудуться цьогоріч у  напрямі професійного навчання дорослого населення.

На завершення навчання фахівці служби визначили основне завдання свого напряму – залучення до співпраці більшої  кількість працедавців, адже від цього залежить і збільшення пропозицій праці для безробітного, а в результаті й розширить можливості для професійного навчання дорослого населення.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ