Нещодавно на базі державного навчального закладу Нововолинського центру професійно-технічної освіти відбувся ярмарок кар’єри для випускників групи «Електрогазозварник». До заходу долучилися фахівці Іваничівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості та роботодавці району.
Одним із основних завдань служби зайнятості – допомога молодим спеціалістам успішно працевлаштуватися.
Самостійний пошук роботи – справа нелегка. Під час ярмарку студенти та випускники познайомилися з діяльністю ПП «Європацукор». Молодь отримала перший досвід спілкування з працедавцем, дізналися про умови працевлаштування.
Представник роботодавця, головний механік Юрій Карпюк розповів про специфіку діяльності підприємства, яке переробляє цукровий буряк та виготовляє цукор. Пан Юрій ознайомив студентів з умовами праці, рівнем заробітної плати, соціальними гарантіями для працівників. Увагу випускників зосередив і на актуальних пропозиціях роботи, вимогах до персоналу, запевнивши у професійній підтримці та можливості кар’єрного росту.
Під час зустрічі випускники дізналася про можливість працевлаштування на вакансії, які пропонують у Іваничівському районі.

Іваничівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості