Сучасний ринок праці – складна динамічна структура, орієнтуватися у якій безробітним складно. Пошук роботи вимагає здатності аналізувати та використовувати різні джерела вакансій, а також уміння серед потоку інформації виокремити справді варті уваги пропозиції. Саме тому послуги служби зайнятості стануть у нагоді тим, хто шукає роботу, бажає започаткувати власну справу чи здобути затребуваний фах.

  Днями в Камінь-Каширській районній філії Волинського обласного центру зайнятості для зареєстрованих безробітних, які тривалий час перебувають на обліку, та тих, які не мають професії, відбулась презентація послуг із професійного навчання.

  Присутні ознайомили з переліком професій, за якими служба зайнятості організовує профнавчання, в тому числі в центрах профтехосвіти державної служби зайнятості. Також презентували Рівненський центр професійно-технічної освіти, який проводить навчання за професіями, актуальними на ринку праці: швачка, перукар, кухар, продавець, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення та інші.

  Зрештою, учасники підвищили свій рівень обізнаності щодо професійного навчання за сприянням служби зайнятості. Адже профнавчання передбачає високоякісну базову, теоретичну підготовку; наявність додаткових трудових навичок; високу мотивацію, спрямовану на розвиток власного потенціалу та підвищення професійного рівня.

Т. Стоцька, провідний фахівець з профорієнтації Камінь-Каширської районної філії Волинського ОЦЗ