Напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, що започаткований Європейським Парламентом, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища, у Луцькому міському центрі зайнятості відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». До обговорення долучилися представники головних управлінь національної поліції та пенсійного фонду України у Волинській області.

Учасників семінару ознайомили з перевагами працевлаштування в Україні, особливо легального, умовами сплати державі податків, як засобу власного майбутнього фінансового забезпечення. Під час бесіди наголосили на обов'язковості офіційного оформлення трудових відносин між найманим працівником та роботодавцем. А також зосередили увагу на торгівлі людьми, її основних формах та способах втягнення в експлуатацію, з акцентом на трудову експлуатацію. Обговорили причини, що її породжують, ймовірні ризики та шляхи, як не потрапити  в такі ситуації. З’ясували, хто може стати жертвою.

 На завершення безробітні отримали вичерпну інформацію щодо широкого спектру можливостей, які надає служба зайнятості, а також відповіді на питання, що їх цікавили. 

Луцький МЦЗ