У сільськогосподарському підприємстві «Городище» нині працює 245 осіб, вересень-жовтень для них – найгарячіша пора. «Майже вся техніка зараз в полі – оремо, збираємо, сіємо. В добу використовуємо понад 10 тонн дизпалива, – розповідає Анатолій Никонюк, керівник підприємства. – Взимку буде спокійніше, працюватиме тільки тваринницький комплекс».

  Саме в ТзОВ «Городище» захотіли поїхати на економічну екскурсію студенти Горохівського коледжу Львівського національного аграрного університету, яку для них 23 жовтня організували фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості. Захід відбувся в рамках діяльності студентського центру агробізнесу. На підприємстві багато працівників із навколишніх сіл Горохівського району, тому співпраця зі службою зайнятості налагоджена щодо підбору кадрів, проведення стажування безробітних безпосередньо на робочих місцях.   

  Цікавою для майбутніх бухгалтерів була розповідь головного бухгалтера Галини Цимбал, яка не тільки докладно описала напрямки роботи підприємства, а й відповіла на усі питання щодо специфіки. Для зручності запроваджено бухгалтерські програми «1-С», «Клієнт-банк». До слова, бухгалтерський відділ в «Городище» налічує 10 фахівців, але в зв‘язку з нарощенням обсягів виробництва, то є необхідність у ще одному працівнику. Саме цей момент зацікавив третьокурсників, оскільки відгуки про організацію робочого процесу, мікроклімат в колективі та матеріальне заохочення в ТзОВ «Городище» – позитивні.

 Головний інженер Віктор Бучко з гордістю продемонстрував сучасну техніку на стоянці, хоча більшість одиниць зараз працює в полі. Фахівці – філії Людмила Цимбалюк та Тетяна Янюк – ознайомили керівництво із можливістю підготовки робітничих кадрів під потребу підприємства. 

  З роботою млина, що забезпечує кормом тваринницький комплекс у майже 3 000 голів, студентів знайомив Ігор Ліштван, завідувач током, агроном.

  Загалом підприємство обробляє 10 тисяч га землі, заготовляє 13 тонн молока на добу, вирощує зернові, бобові та олійні культури.

  В розмові зі студентами керівник Анатолій Никонюк навів низку аргументів про переваги роботи в Україні. Сказав, що немало випускників Горохівського коледжу знайшли себе на їхньому підприємстві, працюють тут вже багато років. Та й головний бухгалтер Галина Цимбал з села Журавники щодня їздить на роботу на автомобілі, який надали у підприємстві. «Ми цінуємо фахівців, котрі хочуть працювати, і платимо високі заробітні плати, щоб людина на нашому підприємстві почувала себе впевнено», – завершив зустріч керівник.

 Горохівська районна філія Волинського ОЦЗ