Професію можна вибирати по даті народження

Робота складає основну частину нашого життя. В ній ми реалізовуємо свою особистість, проявляємо свій потенціал. Щоб робота приносила задоволення, треба зробити правильний вибір і працювати з натхненням. Для оцінювання професійних якостей осіб можна звернутися за допомогою до астрології та нумерології. На думку фахівців, точність такої оцінки складає біля 80%.

Нумерологія проста та доступна кожному. Вона розглядає тільки поведінковий аспект людської особистості. В ній викладена мова, якою описує особисті якості людини.

Кожна особистість піддається впливу трьох основних цифр: імені, долі та душі. Нам в даному випадку достатньо розгледіти вплив тільки числа долі (число дати народження).

Число долі показує, яка ваша природа і якими здібностями ви володієте, щоб реалізувати себе в цьому світі. Число долі визначається з дати народження, шляхом складення цифр до однієї.

Наприклад: 27 січня 1989 року – 2+7+0+1+1+9+8+9=37=3+7=10=1+0=1

Розглянемо ділові якості людини по числу долі.

Число долі 1

В будь-якій роботі проявляє свою індивідуальність. Динамічна, володіє діловою хваткою, цінує час. Думає і діє чітко. Самостійна в оцінках та не змінює їх. Може зацікавитися певною справою і зацікавити інших. Віддана справі, підтримує своїх підлеглих. Для неї важливо відчувати свою значущість в справі, вона прагне до успіху та визнання. Їй підійде активна, різностороння робота, де можна проявити рішучість, відповідальність, впроваджувати нові ідеї. Робота зі спілкуванням, відрядженнями, поїздками, соціальна та духовна робота, юриспруденція, будь-яка робота, яка пов’язана з генерацією ідей. Не підходить одноманітна робота, де вона не зможе приймати самостійних рішень, експериментувати.

Число долі 2

Серйозно та вдумливо відноситься до роботи, віддаючи всю себе праці. Працює повільно, але відповідально. Все робить спокійно та планомірно, вникаючи у всі тонкощі роботи. Володіє інтуїцією, бачить дрібниці та деталі, які невидимі для інших. Надійна, ніколи не підведе. Її здібності краще всього проявляються в роботі з людьми. Добре працює там, де можна побачити результат своєї праці, їй подобається виготовляти речі тривалого користування і гарної якості. Підходить робота в соціальній та обслуговуючій сфері. Не підходить праця, де потребується швидка реакція; де умови праці постійно міняються; де потрібно бути жорсткою з людьми; де потрібні першопрохідці та експериментатори; адміністративна робота.

Число долі 3

Її відрізняє ділова уява, різносторонні інтереси, енергійність, інтелектуальність, оптимізм. Може генерувати велику кількість конструктивних ідей. Володіє великим ентузіазмом та вродженою здатністю до отримання успіху. Їй подобається інтелектуальна, цікава робота, яку можна виконати за короткий відрізок часу, а краще, яка містить щось нове. Підійде будь-яка справа, яка потребує винахідливості, розумової напруги, управління, поїздок, активної роботи з комп’ютером. Це може бути робота в засобах масової інформації, в структурах з швидким обертом фінансів. Не підходить робота монотонна, а також пов’язана з відповідальністю за інших.

Число долі 4

Їй притаманна серйозність, терпимість, свідомість. Віддає перевагу стабільній та надійній справі. Бере на себе відповідальність. Являється для інших підтримкою та захистом. Прагне до порядку та планомірності. Звертає увагу на найдрібніші деталі. Нові проекти та справи розпочинає тільки після ретельної підготовки. Підходить виробництво чогось матеріального, промисловість, будівництво, землевпорядкування, торгівля, а також робота пов’язана з охороною та контролем. Не підходить робота, на якій необхідно приймати швидкі рішення в мінливих умовах, короткотермінова і емоційно нестабільна робота. Їй не даються короткотермінові, сумнівні, авантюрні заходи, прийнятніші довготривалі проекти.

Число долі 5

Добре проявляє себе у всьому, де необхідні організаторські здібності і вміння спілкуватися з людьми. Притримується законів та встановлених порядків. Надає перевагу роботі, яка пов’язана з різноманіттям, потребує швидкого прийняття рішення, дає можливість слідкувати за загальним ходом справ підприємства. Їй необхідна рухома діяльність і вільний розпорядок дня. Підходить робота, де можна проявити себе, свої організаційні здібності: адміністратор, розпорядник, менеджер, підприємець, директор, громадський діяч і т.д. Не боїться змінювати сферу своєї діяльності. Не підходить робота у великих організаціях, якщо немає перспективи кар’єри. Постійна та монотонна робота їй швидка набридає.

Число долі 6

Організований, гнучкий, розумний та надійний працівник. Інтереси справи та колективу – головне для нього. Великий трудівник. Добре проявляє себе в роботі, де потребуються виконавські рішення, комунікабельність, розуміння чужих проблем. Його притягує зручне та приємне місце роботи. Надає перевагу роботі в колективі. Підходить будь-яка діяльність, яка потребує практичного виконання конкретних задач. Праця, пов’язана з навчальними закладами, громадськими організаціями, медициною. Діяльність, де можна проявити турботу за навколишніми, а також пов’язана з принесенням в життя гармонії та краси. Не підходить робота, де потрібні швидкі, рішучі дії, адміністрування, організація людей, а також широкомасштабна діяльність.

Число долі 7

Дуже самовпевнена, терпляча, врівноважена, інтуїтивна, має неординарний аналітичний розум. Постійно прагне до нових знань. Фінансовий успіх приходить в результаті кропіткої професійної індивідуальної праці. Вміння сконцентровуватися, здібність до аналізу, прозорливість сприяє її руху та успіху. Без зусиль може стати фахівцем в будь-якій сфері. Підходить будь-яка робота, пов’язана з поширенням знань, з наукою, юриспруденцією, законом, контролем, фінансами. Підвищений інтерес до психології, людських відносин. Робота, пов’язана з майстерністю, створенням краси та гармонії: дизайнер, стиліст, перукар, художня справа тощо. Бажано уникати роботи у великому колективі, праці з дуже швидким темпом.

Число долі 8

Динамічна та відповідальна. Її здоровий глузд, сміливість прийняття рішень, тверді принципи якнайкраще підходять для великих проектів та досягнення цілей. Має здібність надихати людей та об’єднувати їх для виконання роботи. Успіх приходить лише при співпраці, допомозі іншим. До фінансового успіху схильна більше, ніж інші. Все, що пов’язано з відповідальністю, аналізом, рішенням складних задач, управлінням, фінансами. Має талант управлінця у всіх видах діяльності, особливо в сфері бізнесу та фінансів. Прагнення заробити гроші та положення своїми єдиними пріоритетами може призвести до втрат. Має здібність долати подібні ситуації краще інших.

Число долі 9

Наділена широким кругозором, багатою інтуїцією, розвиненою творчою уявою, чуттям краси та гармонії. Краще бачить справу вцілому, перспективи розвитку, ніж дрібні деталі. Її інтереси всебічні і їй все вдається. Надає перевагу працювати самостійно та по власній ініціативі. Їй цікава будь-яка робота, де є можливість продемонструвати свої здібності, знання. Робота, пов’язана з втіленням ідей, поїздками, захистом інтересів людей. Надає перевагу діяльності з вільним графіком дня. Не підходить робота, яка потребує ретельність та уваги до деталей, монотонності і повторів.

 

Відділ організації профорієнтації ОЦЗ