Напередодні завершення навчального процесу для випускників Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури, в рамках роботи Центру професійної кар’єри, фахівці Луцького міського центру зайнятості організували зустріч з потенційними роботодавцями міста.

Учні, які здобувають професії електромонтажників з освітлення та освітлюваних мереж і електрозварників ручного зварювання мали можливість пройти співбесіду з працедавцями, що презентували свої підприємства.

Представники потужних компаній, таких як ПрАТ «Сяйво», ТзОВ «Волинська електротехнічна компанія», ТзОВ «Терра Енерджі», ВП «Електросервіс», які постійно розвиваються та мають потребу у кваліфікованих робітниках, розповіли про особливості виробничого процесу на вищевказаних підприємствах.

Для новоспечених робітників, які ще мають пройти виробничу практику, пропозиції роботодавця були особливо цікавими, адже практика оплачувана, а опісля завершення навчання є можливість залишитися на постійному місці роботи.

Висока заробітна плата, зручні графіки роботи, належні умови праці на підприємствах зацікавили випускників училища. Тому разом запланували провести індивідуальні співбесіди у відділах по роботі з персоналом на самих підприємствах.

Бажаємо цілеспрямованим молодим людям знайти свого роботодавця, який допоможе та підтримає на порозі дорослого життя.

 

Інна Матвіюк, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості