Фермер – це стан, перш за все, душі! Щоб фермерство було вигідною справою, доводиться працювати 24 години на добу і 365 днів на рік, без відпусток, відгулів, не зважаючи на хворобу та інші складнощі. Можна з упевненістю сказати – сільськогосподарська діяльність далеко не найприбутковіший бізнес. Однак його окупність може бути довготривалою.

Для будь-якого бізнесу, зокрема й фермерського, необхідний стартовий капітал. Розмір його теж різний. Усе залежить від обраного напряму: вирощування грибів, розсади, птиці, зернових або овочів – це все потребує різних витрат. Який би напрям ви не обрали, потрібні спеціальні знання: з рослинництва, дендрології, бджільництва, птахівництва, тваринництва, ветеринарії, санітарії тощо, досвід роботи з сільськогосподарською технікою.

Фермерство – це дуже ризикована справа, в ній багато що залежить не від людини, а від погоди, ринку і його величності випадку. Такі знання усі охочі можуть отримати в Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості упродовж 5,5 місяця. Опанувавши курс, слухачі отримують свідоцтво про освіту держзразка. Витрати на проїзд та проживання – за кошти Фонду. Ми вас зацікавили? Телефонуйте (0332) 72-53-01! Фахівці відділу організації профнавчання Волинського обласного центру зайнятості нададуть вам необхідну інформацію. Навчайтеся з нами!

Волинський ОЦЗ