Кваліфікований рибовод – майбутнє рибних господарств країни. Ця професія цікава та перспективна, адже дає можливість постійно вивчати життя промислових видів риб та нарощувати постачання цінного продукту споживачам. У подальшому можна започаткувати власну справу із розведення риб.

Сьогодні навчання майбутніх рибоводів відбувається на базах Млинівського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Група охочих стартує уже 11 листопада та разом із виробничою практикою триває 6,2 місяця. Важливо: слухачів із віддалених місць проживання забезпечують гуртожитком та компенсують витрати на проїзд.

У період виробничого навчання слухачі Центру відпрацьовують професійні навички в кращих рибних господарствах. Практика дозволяє максимально зрозуміти особливості вирощування холодноводних та тепловодних видів риб. Майбутні робітники спостерігають за нерестом, вивчають середовище ставків, види кормів, засоби захисту та лікування, а також дізнаються, як на практиці забезпечити необхідний приріст та якість продукції, запобігти хворобам риб. Слухачі вчаться доглядати за личинками, підтримувати в належному стані гідротехніку, контролювати рибний склад плідників, зариблювати нерестовий ставок, використовувати професійне обладнання.

Обирайте професію рибовода та телефонуйте (0332) 72-53-01! Фахівці відділу організації профнавчання Волинського обласного центру зайнятості нададуть вам необхідну інформацію.