Зі зміною парку автомобілів, змінився і характер роботи рихтувальника. Від простого зняття деталей кузова та їх ремонту майстер переходить до оволодіння новими прийомами роботи з цілісно зварними кузовами. Поява нових матеріалів призвела до необхідності розширення знань та навичок цих спеціалістів.

«Косметолог» кузовів має знати технологію та методи правки під покриття облицювальних деталей; способи виправляння дефектів; принцип роботи інструменту для правки; властивості металів, які виявляються під час правки; правила охорони праці; основи електротехніки; читання креслень; допуски, посадки та технічні вимірювання.

Цим тонкощам можна навчитися у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання  триває 4,7 місяця.

І хоча професія рихтувальника кузовів на сьогодні не найбільш затребувана, вона одна з найцікавіших, перспективних і завжди відкриває можливість для самозайнятості та отримання прибутку. Сьогодні ж роботодавці Волині пропонують для цих професіоналів роботу з заробітною платою від 9 тисяч гривень.

Більш детальну інформацію про можливість пройти відповідне навчання можна дізнатися в обласному центрі зайнятості. Телефонуйте (0332) 72-53-01! Фахівці відділу організації профнавчання нададуть вам необхідну інформацію.

Волинський ОЦЗ