Це робітник, який виконує ремонт і технічне обслуговування автомобільного транспорту, а також здійснює контроль над технічним станом авта з допомогою діагностичного обладнання та приладів.

Потреба у фахівцях з ремонту та обслуговування колісних транспортних засобів постійно зростає і, оволодівши нею, можна легко працевлаштуватися в автотранспортних і авторемонтних організаціях, на станціях технічного та сервісного обслуговування автомобілів, у транспортних цехах організацій різних видів економічної діяльності, навіть відкрити власну справу. Сьогодні 22 роботодавці області шукають працівників на свої підприємства. Заробітна плата різна: від 8 до 12 тисяч гривень. До слова, за 10 місяців цього року служба зайнятості працевлаштувала 85 слюсарів.

Що ж, якщо ти спиш і бачиш себе  власником СТО, то спершу потрібно здобути професію слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів у Рівненському чи Луганському центрах професійно-технічної освіти  Державної служби зайнятості. Там викладачі упродовж 7,3 місяця навчать виконувати роботи з розбирання автомобілів; визначати й усувати несправності у роботі; виконувати кріпильні роботи відповідальних різьбових з'єднань при технічному обслуговуванні з заміною зношених деталей; з'єднувати та паяти проводи з приладами і агрегатами електроустаткування; виконувати слюсарну обробку деталей по 11-12 квалітетах із застосуванням універсального обладнання.

Більш детальну інформацію про можливість пройти відповідне навчання можна дізнатися у Волинському обласному центрі зайнятості. Телефонуйте (0332) 72-53-01! Фахівці відділу організації профнавчання нададуть вам консультацію.

Волинський ОЦЗ