Соціальна робота – діяльність, спрямована на допомогу людям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, на забезпечення соціальної підтримки найменш захищених верств суспільства. Соціальний робітник – це та особа, яка постає між людиною та її проблемами. Своєю увагою, турботою, допомогою повертає людині втрачені нею соціальні функції, реабілітує її, підтримує у кризових ситуаціях, допомагає у самовираженні, оцінюванні власних можливостей, прийнятті рішень.

Навчитися цього за  8 місяців можна у Донецькому центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Проїзд та проживання – за кошти Фонду. Під керівництвом викладачів слухачі вивчать: законодавство України у сфері соцзахисту та надання соцпослуг, основи ведення домашнього господарства, організацію надання комунальних, побутових та інших індивідуальних послуг, правила догляду за громадянами старшого віку, інвалідами та непрацездатними, основи дієтології, надання долікарської допомоги  тощо.

Більш детальну інформацію про можливість пройти відповідне навчання можна дізнатися у Волинському обласному центрі зайнятості. Телефонуйте (0332) 72-53-01! Фахівці відділу організації профнавчання нададуть вам консультацію.

Волинський ОЦЗ