Задля привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, поглиблення знань про світ професій, формування в учнівської молоді мотивації до праці, фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Луцької районної філії Волинського обласного центру зайнятості Мар‘яна Шелест провів профорієнтаційний урок для 21 учня 7 – 10 класів загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів у с. Хорохорин.

Під час уроку Мар’яна Шелест ознайомила учнів з правилами усвідомленого вибору професії, барометром професій, також формулою «Хочу – Можу – Треба» та провела тестування, аби визначити для кожного школяра тип професій за методикою Голланда. Ця методика допоможе молоді визначитися з вибором професії, сферою своєї професіональної діяльності, якщо бажання майбутньої професії не співпадають з особистими можливостями.

Проведення такого заходу завжди викликає не лише зацікавленість серед учнівської молоді, а й дає привід замислитися над власним професійним майбутнім, зокрема, щодо обрання робітничих професій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Луцька районна філія Волинського ОЦЗ