У четвер, 24 жовтня, на базі Волинського обласного центру зайнятості завершився триденний вишкіл для фахівців із профорієнтації районних філій ОЦЗ та базових центрів зайнятості. Упродовж спільного навчання слухачі опанували нові методи й форми профорієнтаційної роботи.

Стартували сьогодні із приємних миттєвостей: колеги на чолі із заступником директора ВОЦЗ Тарасом Семенюком привітали з ювілеєм фахівця із Нововолинської міської філії  Наталію Кардаш.

На завершальному етапі з працівниками служби займалася голова правління Волинської обласної громадської організації «Корпорація щастя» Ольга Созонік. Спікер навчання акцентувала на вмінні управляти змінами. Адже зміни – це можливість набути нового досвіду. Тож тренер орієнтувала учасників на створення атмосфери інтерактивної взаємодії, відкритого діалогу, результативного обміну думками, основаного на практичному досвіді. Особливо зацікавили слухачів групові вправи: приміром, у «Піраміді» учасники проживали зміни у команді, вчилися контролювати як позитивні, так і негативні почуття. Драйву додала гра у «Дзеркало», де профорієнтаторам довелося почергово відтворювати емоції з різним психологічним навантаженням.

Підсумовуючи етапи навчання, слухачі на конкретних прикладах навчилися знаходити вихід із емоційно напружених ситуацій, поліпшили комунікативні можливості, навчилися управлінню змінами, опрацювали та вдосконалили власні вміння в управлінні клієнтами служби.

Волинський ОЦЗ