Сьогодні роботодавець відчуває гостру потребу в кваліфікованих робітниках.  "Все важче знайти працівника, який має знання, досвід та бажання працювати", – зазначає роботодавець.

  Безробітним, які в пошуках роботи звертаються до центрів зайнятості, часто проблематично працевлаштуватися. Вирішити одну проблему двох сторін допомагає служба зайнятості. Підвищення кваліфікації через стажування на робочому місці – одна з форм підготовки працівників до виконання своїх обов’язків, яку пропонує служба зайнятості своїм клієнтам безплатно.

  Мета стажування – набути досвід із виконання професійних завдань та обов'язків, удосконалити професійні знання, уміння та навички, вивчити та засвоїти нові технології, техніки, набуття додаткових компетенцій.

  Використовуючи послугу з професійного навчання (стажування), роботодавець може за короткотривалий період (від 2-х тижнів до 3-х місяців) підготувати собі працівника, який задовольнятиме його вимоги та виконуватиме свої посадові обов’язки вже з першого дня працевлаштування. Для безробітних, які не можуть працевлаштуватися через втрату певних знань, вмінь – стажування найкраща можливість зарекомендувати себе роботодавцю та отримати постійне місце роботи.

  Волинська обласна служба зайнятості в січні-червні 2018 року уклала понад 750 договорів на стажування у роботодавців для 970 безробітних.

  На замовлення роботодавців організоване стажування за професіями: офіціант, бармен, кухар, швачка, продавець, перукар, манікюрник, слюсар із ремонту сільськогосподарської техніки, слюсар з ремонту колісних засобів єгер, бариста, сировар. Також за потребою роботодавця безробітні стажувались за спеціальностями: менеджер зі збуту, менеджер з туризму, інспектор з кадрів, бухгалтер, логіст, дизайнер графічних робіт, інженер із застосування комп’ютерів, фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення.

  Роботодавці, які вже скористалися цією послугою, позитивно оцінюють переваги співпраці зі службою зайнятості. Адже роботодавець готує собі працівника, який хоче навчитися, при цьому не зазнаючи додаткових матеріальних затрат.

  З графіком навчання та переліком професій, за яким відбувається профнавчання, можна ознайомитися за посиланням https://vol.dcz.gov.ua/storinka/spivpracya-z-navchalnymy-zakladamy-ta-pou

  За додатковою інформацією звертайтеся до будь-якого центру зайнятості чи в обласний центр зайнятості за тел. 72-53-01.

 

 

Відділ профнавчання Волинського ОЦЗ