Від правильності вибору майбутньої професії залежить, як складеться життя, який соціальний статус матиме людина у суспільстві, рівень матеріального достатку. Випускники шкіл стоять перед вибором: куди піти вчитися, ким стати?

Для десятикласників КЗ "Луцька загальноосвітня школа I-III ступенів №17” Луцької міської ради фахівці Луцького міського центру зайнятості провели профорієнтаційний захід.

Під час зустрічі фахівець відділу активної підтримки безробітних Наталія Мазур ознайомила старшокласників з послугами, які надає державна служба зайнятості та актуальними професіями на регіональному ринку праці. Також учні дізналися про головний принцип вибору майбутньої професії з використанням формули «Хочу» – Можу» – «Треба», можливості проходження онлайн-тестування на профорієнтаційних платформах та використання електронних сервісів служби зайнятості.

Старшокласники пройшли експрес-тестування за методикою А. Клімова на визначення професійних схильностей до певного виду діяльності.

Значний інтерес школярів викликали анімаційні профорієнтаційні відеоролики, після перегляду яких відбулося обговорення кожної з професій.

Бути поінформованим, розуміти сучасні потреби ринку праці, зорієнтуватися у багатогранному світі професій – це складне, але необхідне завдання для школярів, які незабаром обиратимуть свій професійний шлях.

Луцький МЦЗ