Нещодавно у Рожищенській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Порядок надання компенсації роботодавцям єдиного внеску при створенні нових робочих місць». У зустрічі взяли участь представники 14 юридичних та фізичних осіб – суб'єктів підприємницької діяльності.

  Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями ознайомили присутніх із ситуацією на сучасному ринку праці, поінформували про види послуг служби, професійно-кваліфікаційний склад незайнятих громадян, у тому числі осіб з особливими потребами, які перебувають на обліку.

  Учасники зустрічі розглянули механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них громадян, які є недостатньо конкурентоспроможними на ринку праці, шляхом виплати компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу. Працедавців ознайомили з переліком категорій громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

   Окремі запрошені роботодавці уже створили нові робочі місця і готують документи на отримання компенсації. Під час конструктивного діалогу працедавці отримали відповіді на питання, які їх цікавили, обмінялись думками. Рожищенська районна філія Волинського ОЦЗ веде активну роботу у напрямку співпраці з роботодавцями району щодо надання компенсації за створення нових робочих місць, що дає можливість безробітним отримати роботу, а роботодавцям – зекономити витрати на оплату праці

Л. Демчук, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Рожищенської районної філії Волинського ОЦЗ