У Любешівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості 6 червня відбувся черговий семінар з орієнтації на службу за контрактом у Збройних силах України.

  У заході взяли участь безробітні, які перебувають на обліку в Любешівській районній філії Волинського ОЦЗ. До участі запросили заступника відділу прикордонної служби «Дольськ» з персоналу Віктора Бондарчука.

  Директор Любешівського центру зайнятості Надія Корець поінформувала  безробітних про наявні вакансії на ринку праці регіону.

  Віктор Бондарчук ознайомив присутніх із вимогами прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського й старшинського складу. Розповів про порядок відбору кандидатів та проходження процедури оформлення з пред’явленням необхідних документів. Надав інформацію про пільги і гарантії для військовослужбовців, згідно з чинним законодавством, переваги й грошове забезпечення, графік роботи. Підкреслив, що вони готові взяти на службу водіїв вантажних автомобілів, які мають посвідчення відповідної категорії, слюсарів із ремонту автомобілів, механіків, а також спеціалістів зв’язку.

  Один безробітний зацікавився можливістю підписання контракту.

Д. Петрик, провідний фахівець з профорієнтації Любешівської районної філії Волинського ОЦЗ