Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які відвідують міжшкільний навчально-виробничий комбінат м. Камінь-Каширський, влаштували професіографічну екскурсію в ТзОВ «ДОФ-АРБО». Захід провели за участю фахівців Камінь-Каширської районної філії Волинського обласного центру зайнятості та педагогічних працівників навчального закладу.

Представник підприємства – інженер з охорони праці Веніамін Коржан провів цікаву і змістовну екскурсію, ознайомив зі специфікою роботи підприємства, матеріально-технічною базою, умовами та оплатою праці, вимогами до виконання конкретних робіт.

Під час професіографічної екскурсії учні спостерігали за роботою висококваліфікованих, досвідчених представників різних професій: столяра, верстатника деревообробних верстатів, рамника, токаря, оператора котельні та «приміряли» професію на себе. Є перспектива професійного зростання та кар’єрного росту на підприємстві.   

Щоб реально оцінити власні бажання та можливості при виборі майбутньої професії та трудової діяльності, фахівці служби запропоновали старшокласникам звернутись до районної філії Волинського обласного центру зайнятості для проходження профдіагностичного  тестування.