Провідний фахівець із профорієнтації Камінь-Каширської районної філії Волинського обласного центру зайнятості провела заходи в ЗОШ І-ІІІ ступеня села Грудки, зустріч відбулася в рамках профорієнтаційного квесту «Чи знаєте Ви, що…».

  Вибір професії – важливий крок в житті учнівської молоді. Кожен прагне мати цікаву роботу, хороший заробіток, можливість реалізувати власний потенціал, побудувати кар’єру. Людині потрібно визначитися у різноманітності сучасних професій, зрозуміти їх зміст і реально оцінити свої можливості, здібності, інтереси. Неправильно обраний фах створює проблеми і самій людині, і суспільству загалом. Сферу професійної діяльності можна змінити. Проте такий крок зробити складно. Школярі пройшли анкетування та професійне тестування щодо правильності вибору професії. Для того, щоб первинний вибір був зроблений правильно, та в останні роки навчання учні змогли акцентувати увагу на тих предметах, які знадобляться  для вступу у навчальний заклад.

  Профорієнтатор зазначила, що професійний вибір на сучасному етапі займає важливе місце. Перед випускниками постає чи не найважливіший вибір в їхньому житті – вибір професійного шляху, який впливає на подальшу долю, та наголосила, що усі охочі можуть звернути до Камінь-Каширської районної філії Волинського центру зайнятості для індивідуальних консультацій.

Т. Стоцька, провідний фахівець з профорієнтації Камінь-Каширська районна філія Волинського ОЦЗ