«Ким ти мрієш стати, коли виростеш?» Про це дорослі, мабуть, найчастіше запитують дітей. Відповісти на таке складне й відповідальне питання – допоможе служба зайнятості.

  В рамках чергового професійного діалогу поколінь фахівці Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості завітали до першокласників Рожищенської загальноосвітньої школи №3, в якій здобуватимуть знання  за програмою «Нової української школи» понад 70 учнів.

  Напередодні Дня фармацевтичного працівника та Дня працівників лісу фахівці служби зайнятості розповіли дітям про історію виникнення професій фармацевта та лісничого, зміни, які зазнали професії, їх соціально-економічне значення та зв’язки з іншими професіями.

  Під час спілкування діти в цікавій ігровій формі отримали інформацію про світ професій, ознайомились з поняттям «Професія», взяли участь у низці професійних вправ та ігор, які були захоплюючими і плідними, а саме: «Вгадай професію», «Про які професії говорять ці прислів'я та приказки?»; конкурсі «Хто що робить?», «Професії від А до Я», «Де я можу вчитися». Не обійшлось і без цікавих конкурсів, в яких діти брали активну участь.

Л. Бондар, фахівець з питань зайнятості Рожищенської районної філії Волинського ОЦЗ