оп

  Ознайомлення з перспективами зайнятості осіб з інвалідністю, додатковими гарантіями працевлаштування та соціальними послугами, які надає державна служба зайнятості, відбулося на семінарі для цієї категорії осіб п’ятого лютого у Луцькому міському центрі зайнятості.

  Фахівець центру зайнятості наголосила на такій можливості служби зайнятості, як компенсація єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄВ внеску) при працевлаштуванні особи з інвалідністю. Безробітні дізналися, що для підприємств, установ, організацій різної форми власності, які використовують найману працю з чисельністю 8 і більше осіб, встановлено норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю в розмірі 4% від загальної чисельності штатних працівників. 

  На захід запросили представників головного управління Пенсійного фонду України Волинської області, які надали інформацію щодо умов  призначення та виплати пенсії по інвалідності. Присутніх зацікавила інформація, що зареєструвавшись, як користувач вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України, безоплатно можна отримувати відомості з реєстру застрахованих осіб або використовувати послугу СМС- інформування Пенсійного фонду України.

Луцький МЦЗ