У рамках співпраці Центру ділового студента Луцького національного технічного університету та Центру розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості нещодавно відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей центру зайнятості» для студентів першого курсу, які навчаються за спеціальністю соціальне забезпечення.

  Під час спілкування фахівець центру зайнятості Наталія Мазур ознайомила студентів із послугами державної служби зайнятості, вимогами, які є до молодого спеціаліста на сучасному ринку праці. Розповіла про те, як правильно презентувати себе роботодавцю при влаштуванні на перше робоче місце і акцентувати увагу на своїх сильних сторонах.

  Також, переглядаючи освітньо-розважальний серіал «Пошук роботи», присутні отримали інформацію про джерела пошуку роботи та правила написання резюме. Адже вміння себе презентувати шляхом подання правильно складеного резюме – один із дієвих способів подати себе майбутньому роботодавцю і отримати позитивний результат.

  Присутніх ознайомили з видами резюме, надали практичні поради щодо його написання. Особливу увагу приділено можливості створення та розміщення в Інтернеті відеорезюме, проходження онлайн-курсу вивчення іноземної мови «Лінгва-скілз».

  На завершення фахівець служби зайнятості зазначила першокурсникам:

  – Якщо вашим гаслом стане «Навчаюсь постійно!», то ви завжди будете розвиватися і вдосконалюватися. Звичайно, це допоможе вам в майбутньому стати справжніми професіоналами своєї справи.     

Луцький МЦЗ