Днями фахівці з профнавчання центрів зайнятості та філій Волинського обласного центру зайнятості відвідали Волинський коледж національного університету харчових технологій – давнього й надійного партнера Волинського обласного центру зайнятості у професійному навчанні безробітних.

Директор Волинського коледжу Національного університету харчових технологій Ігор Корчук презентував навчальний заклад та зазначив, що тут здійснюють підготовку фахівців для харчової і переробної промисловостей, сфери інформаційних технологій, підприємництва, торгівлі, фінансово-кредитних установ, сфери обслуговування.

Учасники заходу спільно з завідувачем відділення економіки і підприємництва Оленою Левичкіною не лише ознайомилися з навчальною базою коледжу, але й відвідали практичні заняття у групах касир торговельної зали та касир (в банку).

Завідувач відділення харчових технологій Тетяна Семенюк презентувала роботу відділення, завдання якого – підготовка високоосвідчених спеціалістів для закладів ресторанного господарства та харчової промисловості.

На завершення заходу учні та викладачі коледжу для працівників Волинської обласної служби зайнятості та безробітних, які навчаються за професією кухар, провели кулінарний майстер-клас із великоднього розпису імбирного печива за допомогою айсингу. Учасників майстер-класу навчали, як гарно прикрасити імбирний пряник та як правильно користуватися поливою (глазур).

Від слухачів групи кухарів, яка навчається за направленням служби зайнятості, Наталія Романюк висловила вдячність працівникам служби зайнятості та колективу коледжу за організацію і проведення цікавого й змістовного навчання.

Начальник відділу організації профнавчання Волинського обласного центру зайнятості Раїса Мельник подякувала представникам Волинського коледжу Національного університету харчових технологій за плідну співпрацю та обговорили подальші плани щодо навчання безробітних за актуальними професіями на ринку праці.

Волинський ОЦЗ