Що необхідно зробити, аби бізнес-ідея приносила дохід? З чого розпочати власну справу? Щоб дати відповіді на ці питання у Центрі розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості відбувся тренінг для майбутніх підприємців, які вирішили започаткувати власну справу.

На початку заходу тренер ознайомила запрошених з формулою бізнесу, порядком визначення та постановкою цілей, особистісними рисами, які повинен володіти сучасний бізнесмен. Окрему увагу приділили перевагам ведення власного бізнесу. Тренер детально розповіла про традиційні помилки, які часто допускають підприємці-початківці.

Під час тренінгу учасники виконали групові практичні завдання , в яких напрацювали шляхи вирішення форс-мажорних ситуацій у бізнесі. Узагальнивши варіанти відповідей, тренер надала практичні поради щодо послідовності дій бізнесмена у тих чи інших випадках.

Спілкування пройшло у невимушеній атмосфері. Усі запрошені на захід були активними та зацікавленими.

На завершення ж заходу представник центру зайнятості запевнила присутніх у тому, що Центр розвитку підприємництва може забезпечити їх супровід та інформаційну підтримку і після відкриття власної справи, плануючи спільні зустрічі з успішними підприємцями, організовуючи консультації фахівців та  тренінги.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Луцького МЦЗ Н. Мазур