Один із напрямів активної політики зайнятості у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості – це сприяння безробітним у започаткуванні власної справи. Однією з таких форм є організація і проведення курсів цільового навчання за напрямком «Підприємець-початківець».

  Нещодавно за сприяння Рівненського центру професійно-технічної освіти (ЦПТО) Державної служби зайнятості (на базі Ковельського промислово-економічного коледжу) за участю завідувача Млинівського відділення Рівненського ЦПТО Анатолія Смалько та представника Ковельського міськрайонного центру зайнятості відбувся випускний іспит, на якому 7 слухачів презентували та успішно захистили свої бізнес-проекти.

  Серед яких: Сергій Рибачок представив бізнес-план на тему: «Надання в оренду і експлуатацію нерухомого майна», Людмила Смушок – «Швейні послуги й ремонт одягу», Ольга Примачук – «Роздрібна торгівля дитячим одягом».

  Отже, безробітні можуть змінити своє життя на краще. Можливо, дехто з них і вагався, коли фахівці центру зайнятості пропонували їм нелегкий шлях підприємництва. Але вони зважилися на це, і тепер ніхто не жалкує, що зробив цей перший крок.

О. Костюк, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ковельського МРЦЗ