Нещодавно провідний фахівець з профорієнтації Камінь-Каширської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відвідала засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків, батьків-вихователів, яке провили за сприянням Камінь-Каширського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, на базі Камінь-Каширської районної дитячої бібліотеки. Учасниками заходу стали заступник голови Камінь-Каширської РДА І. Бігун, заступник директора-начальник відділу соціальної роботи районного центру СССДМ Л. Соловей, начальник Камінь-Каширського бюро правової допомоги І. Бондар та низка інших поважних осіб.

Фахівець з профорієнтації, проінформувала батьків про актуальні професії та ваканції на ринку праці,  про навчальні заклади регіону, де можна отримати ту чи іншу професію. Спільно обговорили техніки підготовки учня до правильного вибору професії та розглянули основні помилки. Прийомні батьки, батьки-вихователі своєю чергою дізналися про можливість проходження профорієнтаційного дистанційного тестування на сайті Державної  Служби зайнятості, для того, щоб  діти змогли вибрати саме ту професію, яка відповідає їхнім уподобанням, здібностям, знанням, інтересам, умінням та характеру.

Загалом, батьки, отримали допомогу від запрошених спеціалістів та поради у вирішенні актуальних проблем виховання і розвитку дітей.

Т. Стоцька, провідний фахівець з профорієнтації Камінь-Каширської районної філії ВОЦз