У січні-червні 2018 року в Україні підтвердили результати неформального професійного навчання за професією «Кухар» – 37 осіб. З них –  5 волинян: двоє з Ківерцівського районну та по одному безробітному з Іваничівського, Луцького, Любомльського районів.

  Кухар – сьогодні одна з затребуваних і високооплачуваних професій у роботодавців. Якщо у вас працює кухар без спеціальної професійної освіти, зверніть увагу, що питання підтвердження його кваліфікації з отриманням документа державного зразка можна вирішити за допомогою cлужби зайнятості.

  Неформальне професійне навчання працівників – набуття ними професійних знань, умінь і навичок, нерегламентоване за місцем отримання, терміну та формою навчання. Підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничими професіями орієнтоване на роботодавців та громадян.

  Фінансування підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб здійснюватися за рахунок власних коштів особи або коштів роботодавця . 

  Ця послуга цікава для:

  • осіб, які мають великий досвід роботи за професією, але не проходили попереднє навчання в навчальному закладі та не мають документа державного зразка з присвоєнням робітничої кваліфікації;
  • осіб, які мають присвоєну кваліфікацію, але з різних причин втратили підтверджувальні документи й бажають їх відновити;
  • осіб, які мають присвоєну кваліфікацію та відповідні документи, але бажають підвищити розряд.

  Підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничими професіями дозволяє:

  • визнати рівень робітничої кваліфікації особи незалежно від способу її отримання;
  • забезпечити конкурентоспроможність і розширити можливості працевлаштування;
  • скоротити терміни професійного навчання;
  • отримати свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання або сертифікат оцінювання результатів неформального професійного навчання встановленого зразка.

  Підтвердження результатів неформального професійного навчання працівників здійснюється в Рівненському та Одеському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за робітничою професією «Кухар 3-6 розрядів».

  Якщо ви маєте досвід роботи та бажаєте отримати документ державного зразка, підтвердивши кваліфікацію «кухаря» за детальною інформацією звертайтесь до Волинського обласного центру зайнятості у відділ організації профнавчання за телефоном: (0332) 72-53-01.

Безробітні, які у Рівненському ЦПТО  підтвердили результати неформального навчання

 Відділ профнавчання Волинського ОЦЗ