Задля зниження рівня незадекларованої праці та легалізації зайнятості, в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю з управліннями держпраці у Волинській області відбувся семінар для роботодавців за галузевим спрямуванням: транспорт, ремонт та технічне обслуговування автотранспортних засобів, торгівля та громадське харчування.

Під час зустрічі роботодавців поінформували про переваги легальної праці та закликали до офіційного оформлення трудових відносин у відповідності до чинного законодавства.

У семінарі взяла участь державний інспектор управліннями держпраці у Волинській області Ніна Бляшук, яка ознайомила присутніх про додержання вимог законодавства про працю та зайнятість населення, запобіганню «тіньової» зайнятості й виплати доходів без сплати належних сум податків, зборів, внесків до бюджету та запобігання правопорушень у сфері трудових відносин.

До спілкування долучилися начальник відділу Камінь-Каширської ОТГ Микола Панасюк, начальник Камінь-Каширської ДПІ Наталя Тютях.

Принагідно слухачі обговорили питання виплати заробітної плати, терміни та порядок її нарахування, надання щорічної оплачуваної відпустки. Фахівці звернули увагу роботодавців на відповідальність, передбачену за порушення вимог трудового законодавства, а також зауважили на тому, що працівникам варто думати про захист своїх трудових прав під час прийняття рішення про оформлення на роботу, адже нелегальна праця позбавляє їх такої можливості.    

Камінь-Каширська районна філія Волинського ОЦЗ