26 квітня» представники Турійського районного центру зайнятості та начальник відділу Турійського бюро правової допомоги А. Сидько з випускниками Луківського ПТУ №22 провели ярмарок кар’єри.

  Роботодавці району та фахівці Турійського районного центру зайнятості ознайомили учнів із ситуацією на ринку праці, затребуваними професіями регіону. Студенти переглянули паспорти господарств, дізналися про їх діяльність. Учасникам продемонстрували короткі відеоролики про господарства та техніку, яку застосовують у господарській діяльності.

  Представники районного центру зайнятості поінформували про актуальні вакансії району з гідною заробітною платою. Не оминули увагою й нові сервіси служби зайнятості та можливості пошуку роботи за допомогою подачі резюме через Інтернет-ресурси на електронні адреси роботодавців.

  Присутня на зустрічі начальник відділу Турійського бюро правової допомоги розповіла про умови працевлаштування неповнолітніх, відповідно до законодавства України про працю. За якими вони в трудових правовідносинах прирівнюються в правах до повнолітніх, а у сфері охорони праці, робочого часу, відпусток й інших умов праці користуються пільгами.

  Правознавець акцентувала, що звільнення працівників, молодших за 18 років, з ініціативи роботодавця допускається, окрім додержання загального порядку звільнення, тільки за згодою служби у справах дітей.

  Після зустрічі директор Турійського районного центру зайнятості подякував майбутнім випускникам за участь у ярмарку та за бажання працювати в Україні.

О. Музика, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Турійського РЦЗ