Задля попередження, інформування про негативні явища, пов’язані з торгівлею людьми, в Камінь-Каширській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». Захід провели за участю заступника директора – начальника відділу Камінь-Каширського районного центру соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді.

  Присутні отримали інформацію про стан трудової міграції в Україні, її переваги й ризики. Слухачів ознайомили з видами торгівлі людьми та якими шляхами особи можуть потрапити до такої ситуації, проблемою дитячої найманої праці і її формами. Людмила Соловей звернула увагу присутніх на основні ризики нелегальної трудової міграції: порушення прав людини, руйнування родинних стосунків, примусова праця, торгівля людьми. Саме молодь, діти, жінки – найбільш уразливі категорії. 

 Учасники семінару ознайомились з алгоритмом дій при наданні допомоги особі, яка постраждала від торгівлі людьми. На завершення семінару учасники отримали роздатковий матеріал для ознайомлення.

Т. Стоцька, провідний фахівець з профорієнтації Камінь-Каширської районної філії Волинського ОЦЗ