Минулоріч до обласної служби зайнятості роботодавці подали 412 вакансій швачок. На їх потребу фахівці відділу профнавчання Волинського обласного центру зайнятості організували навчання безробітних за професією швачка.

 Упродовж чотирьох місяців у Технічному коледжі Луцького національного технічного університету за направленням служби зайнятості 8 безробітних здобували затребувану на ринку праці професію. Навчання проводили досвідчені майстри виробничого навчання, які за короткий термін знайшли підхід до кожної жінки, підтримали у їхньому виборі та змогли навчити фаху, що припав до душі.

 19 лютого відбувся випускний іспит, на який запросили роботодавців Луцька, що потребують швачок. Виконавчі директори та менеджери з персоналу ТзОВ «Чарівниця», ТзОВ «Пелта» та ТОВ «Еллен груп» представили свої виробництва, ознайомили з умовами праці, гнучким графіком роботи, соціальним пакетом, яким забезпечують своїх працівників.

 Випускниці письмово відповідали на теоретичне питання та представили свої підсумкові роботи – постільну білизну. Роботодавці на належному рівні оцінили екзаменаційні вироби й готові взяти їх на роботу. Безробітні отримали свідоцтво про присвоєння розряду у професії швачка, нові знання та пропозиції роботи.

 На сьогодні знову формується група швачок на вимогу роботодавця.

Волинський ОЦЗ