19 вересня заступник начальника відділу надання соціальних послуг Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Юлія Дроган спільно з старшим офіцером відділення з добору у Волинській області національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Іриною Вишневською провели низку спільних заходів на тему «Обери гідне майбутнє – стань прикордонником!»

  У заходах взяли участь учні 11 класів «ЗОШ І-ІІІ ступеня гімназія», «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1» м. Горохів та студенти Горохівського коледжу ЛНАУ спеціальностей: «Фінанси, банківська справа і страхування», «Облік і оподаткування».

  Ірина Вишневська надала інформацію щодо вступу до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького (м. Хмельницький). Розповіла, що академія готує офіцерів за бюджетною формою навчання для Державної прикордонної служби України за наступними напрямами підготовки:

  •  «Філологія»;
  •  «Правознавство»;
  •  «Правоохоронна діяльність»;
  •  «Автомобільний транспорт»,
  •  «Охорона та захист державного кордону».

 Термін навчання – 4 роки. Випускники отримують кваліфікацію  бакалавр. В подальшому за бажанням отримують кваліфікацію спеціаліст або магістр, ще 1 рік навчання. Випускників забезпечують місцем служби в органах охорони державного кордону ДПСУ. Випускникам академії присвоюється офіцерське військове звання «лейтенант». Згідно із Законом України «Про освіту» видається диплом державного зразка про здобуття вищої освіти за відповідним напрямом підготовки (спеціальністю).

 До академії приймають цивільну молодь (чоловіки та жінки) віком від 17 до 21 року, у тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання.

Горохівська районна філія Волинського ОЦЗ