Вибір професії для кожної молодої людини - це вибір свого місця в житті, і без перебільшення можна сказати, що для старшокласників це питання стоїть під номером один. Тому професійна орієнтація учнівської молоді є одним з головних напрямків державної політики зайнятості. Саме з метою більш ширшої орієнтованості в світі професії сьогодення для учнівської молоді району проводяться різні профорієнтаційні заходи.

Один із таких нещодавно відбувся у Великоокорській школі. Основна тема зустрічі: «Обговорюємо свою майбутню професію».

Вибір професії – це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, суспільством та найголовніше - перед собою.

У кожного є свої особисті вимоги до майбутнього фаху. Обрана професія повинна давати широкі можливості для професійного розвитку та змін. Саме це працівники Локачинської районної філії Волинського обласного центру зайнятості намагались донести до учнів випускних класів.

За участю провідного фахівця з профорієнтації Марії Серединської школярі ознайомились з «барометром професій», отримали інформацію про стан ринку праці, актуальні вакансії, нові підприємства, які потребують робочої сили, навчальні заклади, професії, які сприяють самозайнятості.