Після зимових канікул школярі з новими силами розпочали навчання, і фахівці Луцького міського центру зайнятості 29 січня завітали до учнів 9-х класів Луцької загальноосвітньої школи №25 в рамках профорієнтаційного квесту «Твій вибір».

  Як знайти головну справу свого життя, щоб приносити найбільшу користь людям? Як відчувати себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею. Як розібратися в розмаїтті професій, уникнути помилок і розчарувань при виборі майбутньої трудової діяльності? Універсальних рецептів немає. При виборі професії потрібно використовувати формулу правильного вибору фаху, яка має три складові «Хочу – Можу – Треба»:

  • «Хочу» – це те, що цікавить у професії;
  • «Можу» – це здібності, можливості, стан здоров'я, потрібні для обраної професії;
  • «Треба» – попит на обрану професію в регіоні.

  Школярі дізнались, що професії висувають певні вимоги до людини. Одні – вимагають фізичної сили й спритності, інші – переважно інтелектуальних здібностей і акуратності, а ще інші – комунікабельності й стриманості.

  Для проходження тестування на професію та визначення схильностей до того чи іншого виду діяльності дев’ятикласників запросили День відкритих дверей до Луцького міського центру зайнятості.

Луцький МЦЗ