оп

  Щоб захистити мешканців від вогняної стихії, в Маневицькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему: «Правила пожежної безпеки в житлових будинках» в рамках освітнього проекту «Школа безпеки та порядку» за участю Анатолія Слупачика, провідного фахівця Маневицького РВ УДСНС України у Волинській області.

  Анатолій Слупачик поінформував, що виникнення пожеж у житловому секторі, призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й, що головне – до травмування та загибелі людей. Зазвичай причина виникнення пожеж у помешканнях – нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Куріння в ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у побуті. Крім того, часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення. Особливу увагу під час заходу приділили порядку дій у випадку виникнення пожежі.

  На завершення заходу Анатолій Слупачик звернувся з проханням до учасників подбати про належний стан протипожежного захисту оселі та дотримуватись правил безпеки життєдіяльності у побуті.

  Пам’ятайте: дотримання правил безпеки життєдіяльності доступне кожному. Тож зробіть усе можливе, щоб зберегти життя та здоров’я своє та Ваших рідних і близьких.

Маневицька районна філія Волинського ОЦЗ