Днями Володимир-Волинський міськрайонний центр зайнятості відвідали студенти педагогічного коледжу імені А.Кримського.

Випускники спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (Діловодство)» ознайомилися з особливостями сучасного ринку праці та адаптацією у ньому молодого фахівця. Значну увагу приділили презентації інноваційних технологій в роботі служби зайнятості: електронних сервісів для реєстрації, особистих кабінетів, можливостей скайп-співбесіди, зйомки відеорезюме. Студентам презентували оновлений сайт державної служби зайнятості та його можливості, зокрема, послуги платформи профорієнтації та розвитку кар’єри, створення особистого профілю для побудови стратегії успішної професійної самореалізації. Окремі студенти відразу зареєструвалися на платформі для отримання безкоштовних послуг з профорієнтації у дистанційному форматі.

Детально зупинилися і на такому важливому моменті як джерела пошуку вакансій, особливо для молодого фахівця, правильному використанні сторінок у соціальних мережах задля працевлаштування.

Знання та практичні навички, які отримали студенти, стануть їм у великій нагоді і допоможуть розпочати шлях у трудовій діяльності.

Володимир-Волинський МРЦЗ