На базі Волинського обласного центру зайнятості 08 серпня відбувся семінар-навчання фахівців з профорієнтації міського, міськрайонного центрів зайнятості та філій ВОЦЗ. Відкриваючи роботу заходу, заступник директора Тетяна Мов’як звернула увагу на вагоме місце профорієнтації у системі служби зайнятості.

Руслана Клімова, начальник відділу по роботі з персоналом, наголосила на важливості дотримання трудової дисципліни та етичної поведінки працівниками. Підвела підсумки профорієнтаційної роботи за січень-липень 2018 і розставила основні акценти на перспективу, начальник відділу організації профорієнтації Наталія Балакіна. У форматі «світове кафе» при координації Наталії Балакіної учасники семінару визначали функціонал фахівця з профорієнтації та концепцію рекрутингу в службі зайнятості, який впроваджується в роботу центрів.                                                                            

Гребєнщикова Ірина, заступник начальника відділу організації профорієнтації пропрацювала з фахівцями алгоритм організації проведення  тренінгів із залученням суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг.                                                                              

Тетяна Каленська, провідний фахівець з профорієнтації, акцентувала на  ефективності використання проведення заходів з молоддю інтерактивних елементів. Наочно, за допомогою ігор «Персоналія претендента на вакансію», «Віддам посаду в хороші руки. Кому?...» профорієнтатори підвищили рівень обізнаності, щодо ключових компетенцій претендента на вакансію та сформували позитивне ставлення до самовдосконалення та розвитку необхідних компетенцій.  Зміни – це поступовий процес переходу організації на новий рівень розвитку організації.                                                                                                                                

Усі зміни є постійними, взаємопов’язаними і здійснюються за участю працівників організації. Тренінг «Управління змінами. Мотивація особистісного розвитку» провела доцент кафедри менеджменту Волинського інституту економіки та менеджменту Степанюк Оксана. Лектор розповіла присутнім про чотирьохфазну модель змін, модель К. Левіна проведення змін, теорію Фредеріка Герцберга, стратегії подолання опору організаційними змінами, ознайомила про філософію працівника та механізми мотивації до роботи. Адже пошук персоналу або рекрутинг, здійснюють використовуючи різні підходи та джерела інформації.  

Досвідом підбору персоналу на позиції всіх рівнів та шляхами формування дієвого кадрового резерву поділилася Фещук Юлія Олексіївна, заступник директора з управління персоналом розважального комплексу «Адреналін-сіті». Пані Юлія провела економічну екскурсію в Академію пізнання та розвитку «Робологікум» – унікальний майданчик сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки. В Академії «Робологікум» працює 10 кафедр: музична, архітектури та дизайну, світло-оптична, фізико-хімічна, військова, медична, дронотехніки, робототехніки, геймінгу, історії технічного прогресу, фізики та механіки. Головною метою Академії є зацікавити дітей наукою технічного спрямування  та показати, що навчання може бути веселим та цікавим. Робоколегікум спрямований на популяризацію технічних спеціальностей, які затребувані на ринку праці.                                       

По закінченню всі фахівці заповнили Feedback форми та визначили свій 1-й крок, який зроблять після даного семінару.                                                                       

       


Caption

         


Caption

       

 

      

Відділ організації профорієнтації ОЦЗ