В рамках профорієнтаційного квесту «Твій вибір» триває робота з учнями  загальноосвітніх навчальних закладів району.

На етапі «Пізнай себе» відбувся захід в Камінь-Каширському районному центрі зайнятості для учнів-десятикласників навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» №2  м. Каменя-Каширського.

Під час заходу профорієнтатор Камінь-Каширського районного центру зайнятості наголосила на важливості правильного вибору професії для людини, ознайомила школярів з класифікацією професій, основними чинниками, що обумовлюють вибір та формулою правильного вибору професії «Хочу – Можу – Треба». Ще в шкільному віці при плануванні майбутньої професійної діяльності важливо зрозуміти й врахувати такі основні чинники:   особисті інтереси, здібності та вміння, певні цінності, можливість професійного розвитку, актуальність вибраного фаху на ринку праці. Для розширення уявлення школярів про світ професій фахівець запропонувала заповнити анкету «Чи знаєте Ви,  що…», пройти  професійне тестування для визначення власних схильностей та здібностей до певних видів діяльності.

На завершення школярі переглянули анімаційні відеоролики профорієнтаційного спрямування, інформація яких особливо зацікавила учасників.

 

Камінь-Каширський РЦЗ